אנליטיקס | מקסי-סייט

כל עסק רוצה להשתפר, אנחנו במקסי-סייט יכולים לבצע זאת עבורך ועבור העסק שלך, ע"י למידה טובה יותר של גולשי האתר.


הלקוחות שלך הולכים לכל מקום ועם מגוון מכשירים, אנחנו נוכל להראות לך את תמונת לקוח המלאה על פני מודעות פרסום שונות, על סרטי וידאו שהם צורכים, אתרי אינטרנט וכלים חברתיים, טבליות וטלפונים חכמים.

הבנת הגולש באתר שלך עוזרת לשיפור האתר והעסק, כמו גם מביאה להצלחה בגיוס לקוחות חדשים.

יש דרכים רבות להביא גולשים ולקוחות חדשים לאתר, אחת מהן היא פניה חוזרת לגולשים שכבר ביקרו באתר שלך.

פנו אלינו היום לקבלת פרטים עבור ביצוע אנליטיקה לאתר שלך!

צור קשר

שיווק מחדש - האם אתה מוותר על לקוחות בעלי ערך רב?
שיווק מחדש עם גוגל אנליטיקס ובעזרת כלי פרסום נוספים מהווה עוצמה חכמה ועוזר לבחור את קהל הפסרום האולטימטיבי מבין הגולשים שכבר צפו באתר העסק שלך, ובכך להשקיע את הכסף בפרסום בצורה מיטבית. אנו נמצא את הלקוחות שהביעו עניין במוצרים והשירותים שלך, ואז נציג להם מודעות רלוונטיות לעסק שלך ואפילו מודעות לאותם מוצרים כפי שהם ראו באתר האינטרנט שלך, הודות ליכולות האינטגרציה שלנו עם רשת המדיה והתוכן עם גוגל ועם היכולות מול פייסבוק וכלים נוספים.

תכונות - אנו במקסי-סייט נספק מערך מקיף של שיטות עבודה מומלצות, טכניקות, ודרכים נוספות כדי להפיק את המירב מתכנון המדידה שלך.

דוחות פרסום - עד כמה הכספים שאתה משקיע בפרסום אכן מפיקים את התוצאה הרצויה עבור העסק שלך?
יש כמה אפשרויות לבצע דיווחי מודעה לחיפוש : תצוגה, חברתי, דואר אלקטרוני ועוד, אנו נגדיר את האנליטיקה הנכונה על מנת למקסם את שיעורי המרה בכל הערוצים הדיגיטליים. אנחנו יכולים לקחת את הניתוח שלך צעד אחד קדימה עם אינטגרציות לגוגל אדוורדס, פייסבוק ועוד כדי להפיק את התועלת המירבית מההשקעה שלך בפרסום.

מדידת קמפיין פרסום - ראה איזה ממסעות הפרסום שלך באמת משתלם וכל זה בזמן אמת
ניתן למדוד קמפיינים בצורות שונות, מהדרכים הפופולריות הן למדוד מעורבות ופעילות המרה לכל קמפיין, ניתן אפילו למדוד כל קישור שנכנס לאתר, כמו דיוורים, פרסום בפייסבוק או כל כלי אחר.

נתוני עלות ותועלת
כשניתן למדוד כל ערוץ שיווקי, ניתן גם לתמחר כל ערוץ כזה, אח"כ מודדים ביתר קלות עלות/תועלת של כל ערוץ.
ניתן למדוד ולתמחר כל מקור דיגיטלי כמו: ספקי חיפוש, כל מודעה בפייסבוק, באנרים, אפיליאיטים, מדיה חברתית ואפילו תנועה אורגנית מגוגל, יאהו, בינג ועוד.
הנתונים מופיעים בדו"ח ניתוח עלות במקורות תנועה וגם בדיווחי ייחוס. כשנראה לך מה ערוצי השיווק שלך מייצרים באתר, תוכל לקבל החלטות טובות יותר כמו היכן וכמה להשקיע בפרסום ושיווק.

מדידת מודעות לטלפונים סלולרים וטאבלטים
אנחנו נוכל לעזור לך לעקוב אחר נושאים פעילות איכותית באתר שלך מתנועה שמגיעה מטלפונים ניידים וטאבלטים, נוכל לשפר את תהליכי הגלישה באתר ובעסק שלך.
כך נוכל להבין מאילו מכשירים גולשים טוב יותר באתר שלך ומאיזה טלפונים מבצעים נטישה של האתר שלך ולהקטין נטישה זו כמו גם להגדיל את כמות ההמרות ממכשירים אחרים.

קידום ואופטימיזציה של האתר למנועי חיפוש - היכן האתר שלך מדורג במנועי חיפוש בביטויים שונים?נתוני אנליטיקה לאתר אינטרנטלנו במקסי-סייט כלים שונים כדי לבצע בדיקה זו, יחד עם גוגל אנליטיקס אנחנו עוזרים לך להבין ע"י אילו ביטויים הגיעו לאתר שלך ממנועי החיפוש, כך נשפר תהליכים בתוך ומחוץ לאתר שלך.

ניתוח לעומק ובדיקה מקיפה של התנועה שלך
אנו יכולים לבצע ניתוח הגולשים ע"י שימוש במגזרים (סגמנטים) מתקדמים אשר מאפשרים לנו לבודד ולנתח תת קבוצות של התנועה שלך, כמו מקורות גלישה שהביאו גולשים ומבקרים שהובילו להמרות ויצרו קשר או ביצעו רכישה באתר. כך נוכל להשוות את צדדי ומקורות הגלישה השונים אחד ליד השני.

למה לבצע ניחושים בעיצוב האתר שלך?
ניתן לבצע כמה צורות של עמודי נחיתה או שינויים על עמוד הבית או עמוד פנימי באתר כדי לבדוק וללמוד את הגולשים שלך ולתכנן טוב יותר ולהביא לך את ההמרות הרבות ביותר.

דוחות מותאמים אישית
אנו נבנה עבורך דוחות מותאמים אישית, תוכל לקבל הודעה יומית / שבועית / חודשית עם כל מה שמעניין אותך באתר ובעסק שלך. כך ניתן לקבל גישה מיידית למספרים שבאמת עוזרים לעסק שלך לגדול.
נבנה עבורך מספר לוחות מחוונים כדי לתת לך סיכום של דיווחים רבים על דף אחד. כמו לוח מחוונים עם מדדי הביצוע החשובים ביותר שלך (נקודות החוזקה באתר שלך), ולאחר מכן ליצור לוחות מחוונים מפורטים לנושאים חשובים אחרים כמו קידום במנועי חיפוש.

רוצה לדעת על האתר שלך בזמן אמת, ממש עכשיו?
ראה כמה אנשים נמצאים באתר שלך עכשיו, מאיפה הם באו, ובמה שהם צופים. עם דיווח בזמן אמת, אתה יודע שתוכן מסויים הוא פופולרי יותר, יכולת הקידום והפרסום של האתר באה לידי ביטוי בצורה טובה יותר בזמן אמת ולקבל החלטות טובות יותר, ניתן גם לראות את ההשפעה של הרשתות החברתיות בזמן אמת.

מאפייני קהל והתנהגות גולשים
ניהול שיווק של אתר מתחיל בהנה מעמיקה של הגולשים שלך, כך תוכל להתמקד בקהל הרלוונטי שלך, ההבנה מהיכן הם מגיעים וכיצד הם מוצאים את התוכן שלך רלוונטי אליהם, כל זה יכול לעזור לנו להבין את הקהל ולכוון לקהל נאמן וטוב יותר ובכך להגדיל את כמות הגולשים ובעיקר את הגולשים האיכותיים.

מערכות הפעלה וסוגי דפדפנים
לעיתים יש הבדלים בדרך שבה הגולשים השונים רואים את האתר שלך, לעיתים יש השפעה של מערכת הפעלת המחשבים כמו גם סוגי הדפדפנים השונים בנראות האתר שלך, כך נוכל לבצע פריסת עיצוב ופרסום עבור העסק שלך בצורה טוב יותר.

מידות מותאמות אישית
נבחן עבורך את הנתונים המותאמים אישית ואת הנתונים החשובים לך ביותר, כמו: משתמשים לפי איזור גיאוגרפי, דמוגרפי, גיל ומין, יחד עם בחינת היסטוריית רכישה, נתוני תוכן והרגלי גלישה.
עם סטטיסטיקת תצוגת המפה נוכל לראות באופן ברור את החלוקה לפי יבשת, מדינה או עיר, תוכל להבין את המקורות האמיתיים של התנועה שלך ולמצוא את המקומות הטובים ביותר להשקיע את אמצעי ומאמצי השיווק והפרסום שלך

הדמיית זרימה
נוכל לבצע דיווחי הדמיית זרימה שיאפשרו לך לראות ולנתח את נתיב מבקר מהרגע שהוא נכנס לאתר ובאילו עמודים הוא ביקר באתר שלך. תראו מאיפה הם באו, לאן הגיעו ומאילו עמודים הם יצאו מהאתר.

תנועה מטלפונים ניידים
השימוש בטלפונים סלולרי הולך וגובר והם למעשה הפכו להיות בשימוש ע"י כמעט מחצית מהגולשים שלך, לכן אתה צריך לבנות אתר רספונסיבי או אתר נפרד לנייד, ליצור אפליקציה ע"י ביצוע דו"ח התנועה מהטלפונים הניידים יעזרו לנו לנתח ולך להבין את הדרך הטובה יותר להצלחה.

 

תנועה מרשתות חברתיות - מהפכת הרשת והמדיה החברתית גדלה, האם אתה מודד כמו שצריך?

נתונים לניתוח אתר אינטרנטנוכל להציג לך דיווחים חברתיים ולהראות לך את ההשפעה שיש במדיה החברתית, כמו פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר ועוד כך שהם יעמדו ביעדים העסקיים וההמרות שלך.
ניתוח אתר האינטרנט משולב בנתונים מרשתות חברתיות, אנו מציעים תמונת מבט הוליסטית של התוכן והקהילה שלך.

מקורות תנועה- האם אתה יודע איך אנשים מוצאים את האתר שלך?
אנו נשתמש במקורות תנועה כדי להעריך את היעילות של ההפניות שלך והרכישות באתר, נבחן גם את התנועה הישירה, מילות חיפוש מקמפיינים או בצורה אורגנית.
מדידה בין מכשירים טפלטפורמות שונות ע"י שימוש נכון בקוד של גוגל אנליטיקס אוניברסלי
השימוש במסכים שונים ומחשבים שונים מביאים איתם יכולות כמו גם קשיים, קשיים במדידה מהיכן הגיע הלקוח האחרון כמו גם מהיכן יביע הלקוח הבא.
ע"י הטמעת קודים נכונה נצליח להבהיר ולמפות לך בצורה הטובה ביותר את מקורות התנועה לעסק ע"י שימוש באתר, טלפון וביקורים בעסק שלך.

מכירות והמרות
נבצע הקמת מודל השוואה לכל הפעילות השיווקית שלך, כך נוכל לתמחר כל ערוץ שיווקי ופרסומי. באמצעים אלה ועוד תוכל לאמוד את ההשפעה של הערוצים השונים, מקורות הפניה, קמפיינים, ומילות מפתח - אז נשתמש במה שלמדנו כדי לשפר את השיווק שלך. נראה תצוגה שלמה יותר כדי שנפעל עם הערוצים ומילות מפתח דיגיטליים עם ביצועים הטובים ביותר.

אם יש לך אתר למסחר אלקטרוני
אנו נשתמש בדיווח מסחר אלקטרוני לזיהוי המוצרים הנמכרים ביותר שלך ואילו מבצעים היו יותר טובים עבור הגולשים שלך. נראה מה לקוחות קונים ואיך הם עושים את זה, אם בעסקות מורכבות או רכישות בלחיצה אחת. נעקוב אחר עסקות עד למילות מפתח ספציפיות, להבין התנהגויות של גולשים ובעיקר קונים, אנו נשפר את תהליכי המכירה באתר כדי לבנות נאמנות גבוהה יותר ולהגדיל את המכירות.

מטרה- האם אתה יודע מדוע מבקרים אוהבים את האתר שלך?
נגדיר מה יהיו עמודי המטרה, אם עמודי סיום רכישה או עמוד תודה לשליחת צור קשר, או אפילו לחיצה על טלפון האתר שלך.
נגדיר את נתיבי המרות הגולש ונראה לך מאיפה הגולשים נכנסים, המקום שבו הם נתקעים, ושבו הם עוזבים. תוכל לראות את נקודות החוזק וחולשה באתר שלך, זאת כדי שנוכל ללמוד ולבצע בו התאמות הדרושות לאתר שלך ולתכנית השיווק שלך.
ביצוע מדידת מכירות, ההורדות, משחקי וידאו, כל אלה ועוד הם ההמרות שלך. נוכל להתאים את הדיווח שלך כדי שיתאים למה שאתה רוצה להשיג ולמצוא את פעולות הגולש בעל הסיכוי הטוב ביותר כדי לעזור לך לעמוד ביעדים שלך.

נתיבי גלישה מרובים
לדעתנו ולאור הנסיון שלנו זה לא יהיה נכון לתת למקור הכניסה האחרון שהוביל את הגולש לבצע את ההמרה באתר שלך.
אנחנו נגדיר ונראה לך את הדרכים השונות שהגולש הגיע לאתר שלך, כך תוכל לראות את מקורות התנועה המרובים ולהבין טוב יותר מה השפיע על הגולש בהתחלה, אמצע או סוף התהליך אל ההמרה. כך נוכל לראות אם הגולש עבר או הגיע מאחד ערוצי השיווק הללו: חיפוש אורגני, חיפוש ממומן, מודעות באנרים, רשת חברתית, תוכן עם קישור באתר אחר, דואר אלקטרוני, ועוד.  כשיודעים יותר על הגולשים שלך מבצעים תוכניות שיווקיות טובות וחזקות יותר.

ביצועי אתר ואפליקציות- התראות ומידע אודות אירועים שונים באתרביצועי אתר אינטרנט

ע"י שימוש בגוגל אנליטיקס נוכל לעקוב אחר התנועה של אתר האינטרנט, זאת כדי לזהות שינויים משמעותיים סטטיסטיים שונים , נוכל לבצע הגדרת התראות שנקראות "אבנטים",  כאשר הן מתרחשות נוכל לראות אותן בדוחות ולהבין מקרוב מה השפיע על הגולש כדי לבצע פעולות שונות.
נבצע מעקב אחר "אבנטים" / אירועים שונים כדי להבין איך הגולשים פועלים באתר שלך?
נשתמש באבנט עדי לעקוב ולמדוד פעילויות כמו הורדות, צפיה בוידאו, הקלקות על פרסומות בטלפונים ניידים, גאדג'טים, אלמנטי פלאש, ואלמנטים שונים

אנליטיקס לכל עמוד באתר
נשתמש בגוגל אנליטיקס באתר שלך כדי לראות כיצד משתמשים בכל עמוד וכיצד עוברים בין העמודים באתר שלך. כדי לקבל ניתוח קל יותר, נבצע התקנה נכונה של גוגל אנליטיקס ויחד עם מגוון של תרשימים להצגת מידע בדיוק כפי שאתה רוצה לראות את זה.

חיפוש באתר
אם יש לך מנוע חיפוש באתר שלך, נוכל לראות אילו מילים וביטויים חיפשו באתר שלך כך תוכל להציג טוב יותר לגולשים החדשים והקבועים את המידע שהם רוצים לראות ואותו הם מחפשים. דיווח חיפוש באתר באמצעות גוגל אנליטיקס עוזר לך לראות מה המבקרים שלך באמת מחפשים, לזהות הזדמנויות שהוחמצו, לקדם ולהאיץ את זמן וכמות ההמרות.

מהירות טעינת העמודים
כאשר זמן טעינת האתר שלך גבוהה מהרגיל לגולשים יהיה קשה להמשיך ולגלוש בו, זה יכול לפגוע במכירות ובפעילות האתר, כמו גם בדירוג של האתר במנועי חיפוש. ע"י ביצוע דו"ח מהירות האתר נראה לך באילו עמודים הגולשים נתקלו בזמן טעינה גבוה, כך שתוכל לתקן את העמודים האיטיים ולהפוך את המבקרים מאושרים יותר.


נשמח לבצע יחד איתך את הבדיקה המקיפה לאתר שלך, כדי לראות מהיכן מגיעים הגולשים הטובים כדי להביא עוד לקוחות לעסק שלך - פנו אלינו היום לפרטים נוספים אודות ביצוע אנליטיקה נכונה לאתר ולעסק שלך.