בלוג פרסום באינטרנט | מקסי סייט | מקסי-סייט

פייסבוק או גוגל? בואו נעשה קצת נסדר

למי מאתנו העוסק בשיווק לא עלתה המחשבה ''באיזה אמצעי דיגיטלי יהיה משתלם יותר לקדם את המוצר שלי'' ? כנראה שלרובנו עלתה אותה התהייה.
גוגל ופייסבוק מספקות מענה זול, נוח ומדיד יותר בהשוואה למדיה המסורתית. פרסומת מוצלחת יכולה להגיע לקהל עצום בפרסומת פריים טיים אחת בדיוק בשיא המתח לפני שמכריזים על המנצח הגדול של העונה.

אנליטיקה

רוצים להגדיל את יחס ההמרה בין מספר הגולשים באתר הבית שלכם לבין מספר הגולשים הנוקטים בפעולה מקדמת מכירה? רוצים לייעל את הליכי השיווק, הפרסום והקידום שלכם במרחבי הרשת? זה הזמן לדעת הכול על חשיבות אנליטיקה לאתר האינטרנט אותו אתם מפעילים.

 

אסטרטגיה שיווקית או שימוש באלגוריתם מתקדם בלבד?

מכירות, פרסום ושיווק בעולם דיגיטלי הפכו למהירי החלטה, למערכות שיכולות לקבל שינויים ולבצע התאמות לעולם שעובד ופועל בקצב מהיר מאוד.
בכל שנות עבודתנו החל משנת 2005 אנחנו חווים את קצב השינויים הן מצד הלקוחות והן מצד מערכות הפרסום והמדיה, כמו גם מצד מערכות המדידה והאנליטיקה. הקמפיינים שאנחנו מנהלים עבור לקוחותינו השונים מצריכים מעקב סביב השעון, כמו גם קבלת החלטות וביצוע מהיר מאוד. בגלל סיבות אלה ואחרות החלטנו לשתף אותך בדילמה רווחת בחברות פרסום בשנים האחרונות, מה קודם למה, או מה חשוב יותר, אסטרטגיה שיווקית או אלגוריתם חכם ומתקדם בלבד?

כיצד מקדמים אתר ברשת?

שיווק אינטרנטי כבר מזמן הפך לשיטת השיווק היעילה והרווחת ביותר אך גם בתוך האינטרנט קיימות פלטפורמות שונות המיועדות לשיווק פרסום וקידום. המאמר הבא יסקור 5 מהאופציות הרווחות והיעילות לקידום עסק בעולם הדיגיטלי תוך שימוש בפלטפורמות השונות.

מספר טיפים לטירגוט מתקדם בפייסבוק

 כל מפרסם בפייסבוק יודע שבחירת קהל יעד נכון לפרסום משפיע באופן דרמטי על הצלחה או כישלון של כל קמפיין, במקסי-סייט אנחנו משקיעים זמן רב בבניית קהלי יעד נכונים על מנת שהלקוחות שלנו יקבלו ויהנו מקמפיינים מוצלחים, כאלה שמגיעים ליעדים אותם הלקוחות קובעים. כאשר אנחנו חושבים על בחירת קהלי יעד אז תמיד מתחילים ממאפיינים דמוגרפים, מה טווח הגילאים של הקהל?

איזה מערכת CRM  הכי מתאימה לעסק שלך?

אין עסק היום שיכול להרשות לעצמו להתנהל ללא מערכת CRM. איסוף נתוני לקוחות, שמירה של הנתונים בצורה שקל ונוח לשלוף אותם ושימוש בנתונים הללו לצרכי שיווק הם הבסיס של כל מערך שיווקי בין אם מדובר בפעילות און-ליין או פעילות אוף-ליין.

 

עולם התיירות של היום שונה מאוד ממה שהוא היה לפני עשר ואפילו לפני חמש שנים. הצרכנים היום מחוברים לכלים דיגיטליים שמאפשרים להם לתכנן את החופשה שלהם בעצמם, להשוות מחירי טיסות וחדרי מלון, להתייעץ בזמן אמת ברשתות חברתיות ולקבל ביקורות ממבקרים אחרים שאין להם היכרות אישית איתם. 

תתי-קטגוריות

פרסום באינטרנט

מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם:

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
צרו קשר