הקמת אתרים | מקסי סייט | מקסי-סייט

הקמת אתרים משלבת בין עיצוב, תכנות ו-SEO – כשאתם מקימים אתר חדש, אל תתפשרו על היסודות שיבטיחו לכם אתר ידידותי למנועי החיפוש ולגולשים גם יחד!

צור קשר

אנשי מקסי-סייט מתמחים בהקמת אתרים בשיטת One Stop shop הכוללת:

•    אפיון האתר לפי צרכי העסק והיעדים השיווקיים שלו

•    בניית אתר בקוד תקני תוך שימוש במערכות ניהול תוכן מתקדמות

•    עיצוב האתר על בסיס המיתוג והשפה הויזואלית של החברה

•    אחסון אתר המבטיח מהירות טעינה גבוהה וחווית גלישה נעימה

•    דגש על צרכי קידום אתרים והקפדה על כל האלמנטים הדרושים לקידום האתר 

•    הקמת אתר מותאם לסלולר

•    יצירת חשבון אנליטיקס עבור האתר שיוכל להבטיח גישה לכלל הנתונים הנחוצים לאחר מכן

•    מתן שירות תחזוקה ותמיכה מלאה, וכמובן גישה מלאה ללקוח לכל תכני האתר

•    ליווי הלקוח לאחר הקמת האתר בתהליכי שיווק וקידום ברשת האינטרנט

הקמת אתר סלולרי

הודות לניסיון הרב שלנו באינטרנט אנו יודעים בדיוק מהן הנקודות שעליהן אסור להתפשר כשמקימים אתר, מהן הבעיות הנפוצות של תחום הקמת האתרים וכיצד להתגבר עליהן.  שימוש בקוד תקני, התאמה לשפה העברית ואפיון נכון של האתר הינם התשתית להצלחת האתר, ולכן אנו דואגים להקפיד על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. 

בנוסף, סוף מעשה במחשבה תחילה - קידום אתרים אינו השלב האחרון בהקמת אתר, אלא חלק אינטגראלי מכל שלב ושלב בהקמת האתר, במטרה להתאים את האתר למנועי החיפוש באופן האופטימאלי ביותר. הקמת אתרים היום חייבת לשלב חקר מילות מפתח מקדים, שימוש בכותרות ותיאורים בכל דף ודף באתר, שמות עמודי תוכן אבסולוטיים ועוד.

רוצים לראות את מגוון הדוגמאות של אתרים שהקמנו עבור לקוחותינו? מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם 

הקמת אתרים דורשת התמחות במגוון רב של תחומים:

מערכות ניהול תוכן – חשוב להתאים את מערכת ניהול התוכן לצרכי האתר. אתרים היום הינם דינאמיים מאי פעם, וכוללים דפי תוכן רבים המתעדכנים מדי יום. מערכת ניהול תוכן קלה לתפעול מהווה בסיס הכרחי להצלחת האתר. 

חנות מקוונת – אתר האינטרנט אינו רק כרטיס ביקור, והוא יכול לפעול כחנות לכל דבר. בניית חנות וירטואלית אפשרית עבור כל חברה או עסק בשילוב אמצעי סליקה מקוונים בקלות וביעילות. 

ניהול והקמת תארים

מערכת ניהול לקוחות CRM – איסוף לידים, שימור לקוחות ושימוש באתר כפלטפורמה שיווקית הינם פרמטרים בסיסיים עבור כל אתר. חשוב לבחון האם מערכת האתר מאפשרת לכם ליצור דפי נחיתה, לשלוח ניוזלטר ולאסוף לידים באופן פשוט ונוח לתפעול. 

מקסי סייט מתמחה בכל השירותים הדרושים להקמת אתרים, החל משלב האסטרטגיה, דרך העיצוב, ועד לקדום אתרים במטרה לספק ללקוח אתר מצליח, ידידותי לגולשים כמו גם למנועי החיפוש. אנו מתמחים בהקמת אתרים בארץ ובחו"ל, באתרים גדולים ומורכבים מסוגים שונים. בין לקוחותינו:חברת הטיולים שי בר אילן, שף שלום שטרית, ורד השרון, כספיט בע"מ, מיטב בע"מ, נופים בע"מ, לילות לבנים בע"מ.

תהליך הקמת אתרים במקסי סייט

כל הקמת אתר הינה תהליך אישי וייחודי, על בסיס הצרכים של כל לקוח ולקוח. אנו דואגים לליווי אישי ומקצועי, תוך עדכון הלקוח בכל שלבי העבודה. 

בשלב ראשון, אנו לומדים את העסק, ממפים את השוק ואת התחרות בזירת האינטרנט ומגבשים ביחד אסטרטגית פעולה. 

בשלב האפיון אנו מגישים ללקוח את מבנה האתר המתכונן, הכולל את כל עמודי התוכן, מודולים ותוספים, באיזו טכנולוגיה יוקם האתר ועל איזו מערכת ניהול תוכן אנו ממליצים. לאחר אישור סופי של האפיון ניתן לעבור לשלב העיצוב. 

בשלב הבא, אנו עוברים לפיתוח האתר הלכה למעשה. בסופו של תהליך זה האתר מועלה לאינטרנט ומתחילה עבודת הקידום על האתר.

מקסי סייט הינה שותפה רשמית של גוגל, מוסמכת אדוורדס, ואנו משלבים בין קידום אורגני לפרסום ממומן בגוגל על מנת למקסם את פעילות האתר ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר. עבור כל לקוח תתגבש תוכנית פעילות שיווקית המותאמת לצרכי האתר ולתקציב השיווק באינטרנט.

פנו אלינו היום לקבלת הצעה ללא התחייבות!

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר