הקמ אתר ג'ומלה | בניית אתר ג'ומלה | מקצועי ואיכותי | מקסי-סייט

בואו לראות וללמוד מהם הייתרונות של מערכת ג'ומלה לניהול אתרים

שימוש נוח וקל

מערכת הניהול מציעה אפשרויות ניהול אתר גמישות ביותר, מערכת הקוד הפתוח משתפרת באופן קבוע כבר מספר שנים.

מרחיבים את ג'ומלה

צור קשר

מכיוון שיש מתכנתים רבים בכל העולם שעובדים עם המערכת, יש הרחבות רבות שמאפשרות לאתר להכניס חידושים ושיפורים רבים במהירות ובגמישות, ניתן לבצע התקנת הרחבות ישירות מתוך מערכת הניהול.

תבניות
ניתן להכניס מספר תבניות לתוך מערכת הניהול, כך שכל קישור יכול להכיל הגדרות עיצוב שונות לכל קטגוריה או עמוד.
ניתן להכניס שינויים עיצוביים ולעקוף את הגדרות העיצוב הראשיות של האתר.

משתמשים
מנהל האתר יכול להגדיר משתמשים שונים, כך שיוכלו להיכנס לאזורים שונים באתר.
מנהלי אתרים עושים שימוש בשם משתמש וסיסמה כדי לחסום חלק מהתכנים מגולשים לא מורשים ובכך לבצע סינון מודע לחשיפת התכנים באתר.

אבטחה
יש מגוון מערכות ניהול אתרים בעולם, למפתחי המערכת יש רגישות גבוהה ביותר ונסיון רב עם התמודדות במניעת פורצי אתרים.
בגרסאות ג'ומלה החדשות עושים שימוש ב BYRYPT יחד עם אימות כפול של גוגל, כך שמנהל האתר יכול להגדיר לכל גולש את המקסימום אבטחה כדי שלא ייכנסו אנשים שאינם מורשים כדי לחבל באתר ובקבצים שלו.

שפות
את מערכת הניהול של האתר מפתחים אנשים ממגוון מדינות ושפות, כמו כן, יש למערכת ג'ומלה אוהדים רבים בכל העולם שעוזרים בפיתוח הקוד של האתר והתאמתו לשפות שונות ורבות, כמובן שיש תמיכה בשפה העברית באופן נרחב וגורף כמו גם בכיוון הטקסט של העברית בכתיבה מימין לשמאל.

חנויות און-ליין
הקמת אתרים מערכת ג'ומלהאמנם המערכת נבנתה עבור שימוש לבלוגים, אך כבר שנים רבות המפתחים השונים מכניסים בה יכולות מגוונות ואחת מהן היא לבצע הסבה לחנות און-ליין, כך שהיום ניתן לבנות חנות מלאה עם כל האפשרויות לביצוע הזמנות און-ליין.
המערכת המוכרת ביותר בתוך ג'ומלה היא ווירטומארט, המערכת מתאימה לחנויות בינוניות - גדולות.

התאמה לסלולר
כבר למעלה משנתיים שמערכת הניהול יכולה להכיל קידוד מתאים שיהפוך כל אתר להיות רספונסיבי שייראה טוב על מגוון מסכים, כמו: טאבלטים, טלפונים חכמים וכמובן מחשבים.

מיקרו-דאטה
ייתרון חשוב מאוד הינו הטעמת מיקרו-דאטה כחלק אינטגראלי של מערכת הניהול, תגי המיקרו-דאטה מאפשרים למנועי חיפוש לקרוא טוב יותר את האתר ולאנדקס את המידע שבתוכות בצורה טובה יותר.

SEO - קידום אתרים
כל אתר רוצה להיות הכי גבוה בתוצאות של מנועי חיפוש (בעיקר גוגל!), מערכת אתר ג'ומלה תומכת בהגדרות החשובות ביותר של תחום קידום האתרים ולכן מאפשרת לכל עמוד הגדרות שונות, כמו: תגי מטאה, כותרות, אינדוקס, שורת כתובת ידידותית ועוד.

אנחנו במקסי-סייט מבצעים הקמת אתרים על גבי מערכת ג'ומלה כבר למעלה 8 שנים
נשמח להקים אתר ג'ומלה עבורך ועבור העסק שלך, פנה אלינו כדי לקבל הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם: