הקמת אתר סלולרי | הקמת אתר מותאם סלולרי | הקמת אתר מובייל | מקסי-סייט

גלישה באינטרנט באמצעות הסלולר הולכת וגוברת, למעשה מספר הכניסות לאינטנרט הסלולרי גדול כבר היום ממספר הכניסות באמצעות המחשב,

הפעולות העיקריות הן חיפוש מידע וצריכת מדיה, עסקים רבים מגדילים מכירות ובסיס לקוחות על ידי התאמת אתר האינטרנט שלהם לגלישה סלולרית .

צור קשר

כיום מעל ל-*90% מהטלפונים בישראל מוגדרים טלפונים חכמים - SMARTPHONE .

המאפשרת לגלוש במהירות ונוחות לאתר אינטרנט סלולרי.

 

אנחנו במקסי -סייט מאפשרים לכל עסק בעל אתר אינטרנט רגיל לבצע התאמות הן מבחינת הטכנולוגיה והן מבחינת העיצוב כך שיוצג בצורה הטובה ביותר בכל רשתות ומכשירי הסלולר.

כיום, חברת גוגל מעדכת את האלגוריתם (הדרך בה מחושבת תוצאות הדירוג) שלה כך שלאחריו, כל אתר שלא יהיה מותאם לסלולר לא כמעט ולא יוצג במנוע החיפוש הסלולארי של החברה. אם יש לכם אתר ואתר רוצים לבצע שדרוג אתרים, ניתן להמשיך עם העיצוב הקיים אך להטמיע את העיצוב במערכת קוד חדשה.

הקמת אתר סלולריאנחנו במקסי-סייט מקימים אתרים על מספר פרלטפורמות, מאפשרים לכל בעל עסק להזין את התכנים המתאימים לעסק שלו כדי שיוכל להגיע ללקוחות חדשים ולשרת לקוחות קיימים. יותר ויותר גולשים מבצעים חיפושים ומקבלים מידע על גבי הטלפון הסלולרי, אתר מותאם סלולר הינו חובה לכל בעל עסק משעוניין להגדיל את החשיפה שלו באינטרנט. גם בעלי עסקים שמבצעים פרסום במנועי החיפוש של גוגל, פייסבוק ועוד מבינים שכדי שהלקוח יקבל את כל פרטי העסק בצורה טובה ונוכנה, יש לאפשר לו לגלוש לאתר מתקדם ומעודכן טכנית אתר סלולרי כמו גם למחשב הנייח/נייד.

 

אז אל תמתינו ופנו אלינו כבר עכשיו כדי שהלקוח הבא שיקליק על המודעה שלך בסלולר יגיע לאתר מותאם מובייל.

 

לחצו כאן > כדי ליצור קשר ולתאם פגישה, כדי שנוכל להקים לך אתר רספונסיבי שייראה נהדר גם בסלולרי

 

 

מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם: