מדריכי מקסי-סייט לפרסום באינטרנט | מקסי סייט | מקסי-סייט

חלק מהפעילות שלנו היא נתינה וכשאנחנו אומרים נתינה אנחנו מתכוונים לעזור לכם להבין יותר טוב את עולם האינטרנט והשיווק באינטרנט.
במסגרת הנתינה האינסופית שלנו ריכזנו עבורכם את כל המדריכים שלנו בנושאים השונים שפרסמנו באתר, כדי שיהיה לכם יותר נוח. אמרתם מדריך אינסטגרם- קיבלתם, אמרתם מדריך גוגל אנליטיקס - קיבלתם, אמרתם מדריך בניית אתר סלולרי- קיבלתם! ועוד...

תהנו, זה עלינו!

פרסום באינטרנט - מדריכים מדריך אינסטגרם - האינסטגרם היא רשת חברתית לסמארטפונים בעיקר, היא תאפשר לך לגרום ללקוחות הפוטנציאלים שלך לראות מדוע הם צריכים את המוצר שלך. אז כנסו, תקראו ותתחילו לצלם!

מדריך פרזי - PREZI - פרזי הוא אחד הכלים המתקדמים ביותר שקיימים היום לבניית מצגות איכותיות ומקצועיות. הוא פשוט יחסית ואינטואיטיבי והוא מבוקש מאוד בקרב מנהלים ומשרדים שצריכים לעשות רושם על לקוחות. מקווים שתעשו בזה שימוש מושכל...

מדריך גוגל אנאליטיקס - Direct Traffic - גוגל אנליטיקס היא אחת המערכות המורכבות של גוגל, היא מציגה מידע רב כל כך ומפיקה גרפים ונתונים רבים כל-כך שרוב האנשים הולכים לאיבוד. רוב המידע הוא מידע שחיוני לכם כדי להבין מה קורה באתר שלכם, מהיכן מגיעים הגולשים ואיך לגרום להם לחזור. לכן אנחנו מגישים את ההסבר המרתק עח מה זה לעזעזל Direct Traffic. מקווים שזה יעזור!

מדריך קידום סרטונים ביוטיוב - אחד העדכונים הבולטים ביותר שעשה גוגל בשנים האחרונות הוא נושא קידום סרטוני וידאו. האתר המשמעותי ביותר בתחום הזה הוא ללא ספק You Tube. יוטיוב הפכו מאתר סרטונים לרשת חברתית גדולה ומשמעותית המשדרגת כל אתר גם במיקומים שלו.

מדריך בניית אתר סלולרי - אחוז הגולשים באינטרנט מהסמארטפון הולך ועולה בכל שנה יותר ויותר. בכל פעם שהטכנולוגיה מתחדשת כך גם אחוז הגולשים מהסמארטפון עולה לכן חשוב בשביל כל עסק שיהיה לו אתר סלולרי שיהיה נגיש, נוח ומותאם למכשירים סלולריים.

מדריך פרסום על-פי הקלקות מודל PPC פרסום טקסטואלי במודל PPC מאפשר לנו שליטה וגמישות בניהול קמפיין מסוג זה. שליטה בעלויות, הכוונה ללקוחות ושימוש במגוון ערוצים הם היתרונות העיקריים במודל זה.

מדריך לפרסום באינטרנט - האינטרנט  מהווה מכלול  ענק של אתרים, אותו מכלול הוא לפעמים מבלבל ולפעמים מתסכל  עד שבסוף היום אנו מחפשים את הרגליים והידיים שלנו ולא מוצאים, לשם כך כדאי לעשות קצת סדר במדיה הענקית הזאת. חשוב להבין את מבנה הפלטפורמה על מנת שנוכל להכווין את קמפיין הפרסום שלנו באינטרנט, ובשביל שנוכל להיות יעילים וחסכוניים בזמן .

מדריך לינקדאין - לינקדאין היא היום הרשת החברתית המקצועית ביותר עבור חברות ועסקים התורמת לאיסוף לידים, להגדלת מכירות, לגיוס עובדים ולשיתופי פעולה עסקיים. לינקדאין מעניקה לעסקים המון הזדמנויות שיווקיות, אך אילו מהן מתאימות למטרות השיווקיות של העסק שלך?

 

מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם:

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר