קמפיינים של לקוחותינו | מקרה בוחן | מקסי סייט | מקסי-סייט

הצ'ט בוט שהגדיל ב 100% את כמות ההמרות

יש לכם אתר אינטרנט ? אתם בטח מכירים את התחושה הזו : משקיעים המון משאבים, זמן וכח אדם יקר כדי להביא תנועה איכותית לעמודי האתר השונים, אבל בפועל, לא מצליחים לגרום להם לעשות את הצעד האחרון לעבר יצירת המרה. ובכן, גם אנחנו מכירים ?, וניסינו, יחד עם לקוחותינו הרבה מאוד ניסיונות כדי לשפר את זה :הטבות,הנחות,מבצעים ועוד ועוד... אבל אף אחד מהדברים הללו לא עשה עבורנו את פריצת הדרך המשמעותית

ורד השרון היא חברת תיירות בינלאומית העוסקת בתיירות B2B  עם משרדים בישראל, אירופה, אפריקה והמזרח הרחוק. במאמר הזה:

  • מערך דיגיטלי אסטרטגי במערב אפריקה
  • מערכות CRM לשיווק B2B חכם
  • שילוב און-ליין לפעילות אוף-ליין באפריקה

Columbia הוא מותג אופנה בינלאומי, המוכר לכל אוהבי הספורט ופעילות החוץ בארה"ב, אירופה ורחבי העולם. השנה בקולומביה ישראל השיקו קו מוצרים מיוחד לקיץ תחת המיתוג Omni Shade, קו אופנה המותאם במיוחד לקיץ הישראלי, בטכנולוגיה ייחודית להגנה מקרני השמש.

לבנות תכנית שיווק מנצחת זו משימה לא פשוטה, הצורך לצרף אליה גאנט תקציבי יעיל הופך את המשימה למורכבת עוד יותר, בייחוד בעולם הדיגיטל היום, בו אפשרויות הפרסום, השיווק והקידום הן בלתי נגמרות והמדדים איתם בוחנים את הצלחת התכנית נעשים מורכבים יותר לניתוח. אז רגע לפני שאתם ניגשים למנכ"ל ומאשרים את תכנית השיווק הדיגיטלית שלכם לשנה הקרובה אנו רוצים להביא בפניכם מקרה בוחן של אחד מלקוחתינו המפרט את הליך האסטרטגיה הדיגיטלית שבנינו עימו ודרך יישומה.

התחרות בעולם הדיגיטלי על ליבו של הגולש היא קשה ותובענית, הגולשים מתעלמים באופן אוטומטי מהבאנרים והפרסומת המוצגים להם באתרים השונים (עיוורון באנרים בשפה המקצועית), רוב מודעות הטקסט נראות אותו דבר והצפת התוכן הפרסומי הוא בלתי נגמר, אז שכמדובר במותג חדש, שמנסה להיכנס לתחום תחרותי ולהתחרות בשחקנים גדולים וותיקים המשימה הופכה לקשה פי כמה. לפניכם מקרה בוחן מעשיר, מאתגר ומלמד, על הפיכת מותג חדש בתחום תחרותי להצלחה מסחררת.

אז איך זה קורה באמת ומה היו התוצאות ? – קמפיין קולקציית החורף של מותג האופנה האמריקאי קולומביה הושק במדיה הדיגטלית במגוון פלטפורמות תוך שימוש בערוצי פרסום ממוקדים ושיווק חכם ללקוחות קיימים.
כחלק מהקמפיין השתמשנו גם באינסטגרם כערוץ שיווק מפולח ואיכותי.

 

הקריה האקדמית אונו הינו גוף אקדמי מוביל בישראל עם עשרות אלפי סטודנטים כל שנה במגוון מסלולים.

היחידה ללימויד חוץ של הקריה האקדמית אונו מובילה את לימודי החוץ בישראל, בין מגוון המסלולים השונים ניתן למצוא קורסים בחשבות שכר, ייעוץ מס, משאבי אנוש, מזכירות רפואית, שפת גוף ועוד...

תחום לימודי האקדמיה בישראל בכלל ולימודי החוץ בפרט הינו תחום תחרותי וצפוף עם המתטבא בתחרות עזה בין מוסדות הלימוד השונים.

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
צרו קשר