ניהול מוניטין | מקסי סייט | מקסי-סייט

טוב שם משמן טוב, ובעידן האינטרנט, העיתון של אתמול דווקא כן מופיע במנועי החיפוש גם הרבה אחרי שהפרשה הסתיימה. לכן, אם השמיצו אתכם, העבירו עליכם ביקורת שלילית או הייתם מעורבים בהליך משפטי שרודף אתכם, כנראה שאתם זקוקים לניהול מוניטין!

הודות לניהול מוניטין מקצועי ניתן לדחוק אזכורים שליליים מתוצאות החיפוש של גוגל ולמזער את הנזק התדמיתי שנגרם לכם. ניהול מוניטין מתאים לאנשים פרטיים, חברות, עסקים קטנים ומותגים גדולים כאחד.

מקסי סייט מתמחה בניהול מוניטין בישראל ובעולם, עם תוצאות מוכחות ושמירת סודיות מוחלטת. ניהול מוניטין על ידי מקסי סייט כולל בין היתר:

•    דחיקת מידע שלילי מאתרי חדשות, אתרי פסק דין, אתרי ביקורות, פורומים, בלוגים וכו'

•    יצירת תוכן חיובי ברחבי האינטרנט בהקשרים המתאימים

•    הדגשת יתרונות ונקודות חוזקה לעומת חסרונות ושקרים

•    שימור תדמית חיובית ונקייה

אחד הדברים הראשונים שכולנו עושים כאשר אנו מעוניינים ללמוד על אדם או מותג הוא לפנות לגוגל. אך אליה וקוץ בה – גוגל זוכר הכל, לטוב ולרע. במידה ונכתבו עליך דברים שליליים בעבר, רוב הסיכויים שהדברים יופיעו בעמוד הראשון של התוצאות בגוגל. רק ניהול מוניטין יכול לשנות את תוצאות החיפוש ולהעלות ביקורות חיוביות על פני הקיימות.

צור קשר

ביקורת שלילית אחת של לקוח מאוכזב יכולה להשפיע על הפעילות העסקית שלך יותר מעשר ביקורות חיוביות. בעידן הפייסבוק והטוקבקים בו כל אחד יכול לכתוב כאוות נפשו קשה מאוד לנהל את התדמית של החברה באינטרנט, ולכן יש צורך בניהול מוניטין אקטיבי על מנת להתמודד עם כל הפרסומים והתגובות.

במקרים מסוימים, הביקורות השליליות נכתבות במזיד על ידי מתחרים, כך שאפילו אין אמת בדברים. ללא ספק ביקורות כאלו פוגעות משמעותית בעסק, אולם יש דרכים להתמודד עם ביקורות שליליות! בעזרת ניהול מוניטין מקצועי בהחלט ניתן להשפיע על תוצאות שליליות במנועי החיפוש. 

אנו במקסי סייט יודעים כיצד לחזק את התדמית שלך באינטרנט, תוך ניהול מוניטין זהיר ואיכותי בהתאם לצרכים ולזהות העסקית או הפרטית שלך.

מה זה ניהול מוניטין ברשת?

ניהול מוניטין מאפשר לשלוט בתוצאות הקשורות למותג שלך (בין אם מדובר באדם פרטי או חברה). למרות חוקים חדשים בתחום לשון הרע והוצאת דיבה, גם במקרה שבו ניהלתם נכון משבר של הוצאת דיבה כנגדכם, רוב הסיכויים שהדברים עדיין מופיעים באינטרנט, ונגישים לגולשים בתוצאות של גוגל.  ברוב המקרים, לא ניתן להסיר או למחוק מידע מהאינטרנט. לכן, צריך לעבור קשה על מנת להבליט את הצדדים החזקים והחיוביים של המותג, לעומת שקרים, הכפשות וחסרונות.

הודות לידע ולניסיון שלנו בניהול מוניטין אנו מתחילים בניקוי מידע הפוגע בתדמית שלכם. במקביל, כותבי ויוצרי התוכן שלנו מייצרים תוכן איכותי הנותן מענה יצירתי להשמצות ולמידע השלילי הקיים ברשת. את התוכן הזה אנו מעלים ומציפים ברשת האינטרנט, בכל הפלטפורמות האפשרויות, כולל רשתות חבריות, אתרי סרטונים, פורומים וכו'.  

מדוע ניהול מוניטין כל כך חשוב?

גוגל מהווה היום הכלי המרכזי באמצעותו אנו מחפשים מידע באינטרנט. בין אם מדובר באיש ציבור, עסק קטן, חברה גדולה או אדם פרטי, המוניטין משפיע על האופן שבו מתייחסים אליך. פגיעה אחת יכולה להיות הניצוץ שידליק את השריפה, ולכן במקום לרוץ ולנסות לכבות שריפות כל הזמן, עדיף למנוע בכלל את הגיצים. נוכחות באינטרנט היא חובה, וניהול מוניטין הוא ההבדל בין נוכחות חיובית לנוכחות שלילית.

 

קחו את המושכות לידיים וכך תוכלו לתת מענה בזמן אמת לכל פגיעה אפשרית בשמכם הטוב - פנו אלינו היום לפרטים נוספים אודות ניהול מוניטין. סודיות מובטחת!