פרסום אתרים באינטרנט | פרסום אתרים באנגלית | פרסום בגוגל | מקסי-סייט

פרסום בגוגל

הפרסום בגוגל עובד!

מה סוד ההצלחה של פרסום בגוגל? פשוט מאוד, פרסום חכם בגוגל מאפשר פנייה ישירה בלתי אמצעית ללקוחות פוטנציאליים בתקציב מוגדר מראש. לכן, יחסית לכל אמצעי פרסום אחר, ניתן לאסוף הרבה לידים רלוונטיים בעלות נמוכה.

פייסבוק, הרשת החברתית הגדולה בעולם, מונה כ- 3.2 מיליון משתמשים פעילים בארץ ומהווה את מקור התנועה הגדול ביותר באינטרנט הישראלי כיום. פרסום בפייסבוק הינו אפקטיבי ויעיל לעסקים רבים הודות ליכולות הפילוח המפורטות של פייסבוק, יכולות הניטור הגבוהות שלה וכמובן התנועה הרבה ממנה ואליה.

פרסום ביוטיוב

אפשר להגיע ל-100 אלף צפיות ביוטיוב תוך 5 ימים בלבד? 

עם מקצועני הפרסום ביוטיוב של מקסי סייט זה אפשרי בהחלט!

יוטיוב הינו מנוע החיפוש השני בגודלו אחרי גוגל כשעל פי נתונים של גוגל ישראל, משתמשים בו יותר מ-3.5 מיליון משתמשים שונים. בעולם של סמארטפונים וטאבלטים סרטונים הפכו לדרך הפופולארית ביותר להעביר מסרים, ולכן פרסום ביוטיוב מתאים גם לעסק שלך לחיזוק תדמית המותג או להגדלת המכירות.

פרסום באינסטגרם

החל מחודש ספטמבר 2015 ניתן לפרסם באינסטגרם בישראל, אז אם יש לך עסק שחלק מאופי השירות או המוצרים שלו יכול לקבל ביטוי בתמונות, פרסום באינסטגרם יכול לדחוף את העסק שלך קדימה.

פרסום בלינקדאין

לשיווק ופרסום החברה באינטרנט יש אפשרויות מגוונות, לעסקים שרוצים לפרסם לעסקים אחרים כדאי לפרסם גם בלינקאין. הסיבות לכך מגוונות, אך הדגש הגדול הוא על סביבה עסקית עם אפשרויות טרגוט גבוהות במיוחד.

פרסום בטוויטר

אחרי שראינו והפעלנו את אפשרויות הפרסום בגוגל ואת הפרסום בפייסבוק, מהיום אנחנו יכולים להביא תוצאות על-ידי פרסום בטוויטר.
מערכת המיקרו-בלוגים שניתן להעלות בה עד 140 תווים התמקמה כיום בחמישייה הראשונה של אפליקציות חברתיות, בטוויטר ניתן לעקוב אחר אנשים או חברות וארגונים, אמנם בישראל נתח החדירה של מערכת זו היא נמוכה משמעותית מפייסבוק, ולא דומה למה שקורה בארה"ב שם יש לה אחיזה חזקה מאוד ומשתמשים רבים אוהבים להשתמש בה.

שיווק מקושר, או באנגלית Inbound Marketing, הוא צורת שיווק העושה שימוש בבלוגים, סרטונים, ניוזלטרים, מדיה חברתית, קבצים דיגיטליים, אופטיזציה של תוכן למנועי חיפוש (SEO), ספרים מקוונים וכל צורה נוספת של תוכן שיכול לקשר בין הלקוחות למותג או למוצר. בניגוד, שיטות שיווק מסורתיות משלמות עבור תשומת הלב של הלקוחות באמצעות פיילרים, פרסום ברדיו, בטלוויזיה ובאינטרנט, טלמרקטינג, דיוור ישיר, שלטי חוצות ושאר שיטות השיווק המסורתיות. 

מקסי סייט- מוסמך מומחה של גוגל 
אנחנו  שותפים של גוגל בתכנית GOOGLE PARTNERS, בתכנית חברים שותפים מומחים בלבד אשר עברו הסמכות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר בנושאים כמו - שיווק דיגטלי, קידום אתרים, פרסום וקידום סלולארי.

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר