שיווק ברשתות חברתיות | פרסום באינסטגרם | אינסטגרם לעסקים | מקסי-סייט

החל מחודש ספטמבר 2015 ניתן לפרסם באינסטגרם בישראל, אז אם יש לך עסק שחלק מאופי השירות או המוצרים שלו יכול לקבל ביטוי בתמונות, פרסום באינסטגרם יכול לדחוף את העסק שלך קדימה.

פרסום באינסטגרםאינסטגרם כרשת החברתית מונה כ 300 מליון חברים, עיקר הרשת הינו תמונות וסרטונים. אנשים וחברות משתפות את העוקבים שלהם בסיפורים שיוצרים רמת מעורבות גבוהה זאת ע"י יצירתיות ואיכות גבוהה.

מודעות תמונה או ווידיאו באינסטגרם
אפשרויות הפרסום באינסטגרם הוא בעיקר ע"י תמונות וסרטוני ווידיאו.
ע"י שימוש במודעות תמונה, כל עסק יכול לספר את סיפור יפה, אם הוא מעורר השראה או מראה את המוצר או השירות שלכם בצורה שונה.
כדאי שהתמונות יהיו נקיות עם מסר אחד ופשוט, אני ממליץ לבחור תמונה ומסר אחרי שנבחר ע"י אנשים קריאטיביים לטובת מטרה מסויימת.

פרסום סרטונים באינסטגרם
פרסום באינסטגרם ע"י שימוש בסרטוני וידיאו.
לעיתים איכות הווידיאו היא גבוהה לפחות כמו תמונה איכותית, ולעיתים אף עולה עליה, אך ווידיאו גם יכול לכלול, קול, תנועה ומסרים נוספים.
פרסומת ווידיאו באינסטגרם יכולה להיות עד 30 שניות, הווידיאו יהיה אך ורק לרוחב (לא לאורך!).

אפשר לפרסם באינסטגרם ע"י שימוש במספר תמונות, אפשרות זו נקראת קרוסלה. כאשר אנו עושים שימוש בקרוסלה יש צורך במספר תמונות, כך שהגולשים יוכלו לגלול בין התמונות ולראות את מגוון המוצרים או השירותים אותם אתם מציעים, מתחת לכל תמונה יהיה כפתור לחיץ להניע לפעולה, לחיצה עליו יכולה לקחת את הגולש לאתר שלך כדי שיבצע רכישת מוצר, הצטרפות למועדון הלקוחות או כדי שיוריד אפליקציה.

צור קשר

הפרסום באינסטגרם יכול להתבצע באמצעות מספר דרכים:
הקלקות על תמונה / ווידיאו אשר יובילו את הגולשים אל אתר האינטרנט.
ע"י מספר צפיות של כל סרטון ווידיאו שאתם בוחרים להציג.
הפניית הגולשים להורדת אפליקציה.
ניתן להשיג חשיפה רבה למותג זאת ע"י הבטחת כמות חשיפות של קהל יעד אשר נבחר בקפידה.

הפרסום באינסטגרם בישראל יכול לעבוד ע"י שימוש של בחירת קהל יעד מדוייק. הצעירים בישראל מאוד אוהבים לעשות שימוש באינסטגרם, הרשת החברתית מגיעה אפילו לקהלים מאוד צעירים עד ילדים בני 11 ומעלה, מבדיקה פשוטה שביצענו ראינו את מובילי דעת הקהל של צעירים אלה, ויש להם עשרות אלפי עוקבים. בישראל כמו בעולם כמות החשיפה של ילדים ונוער לטלוויזיה הולך ויורד, בניגוד לשימוש בטלפון הסלולרי שהולך ועולה, ממחקר שבוצע ע"י חברת גוגל, רואים בבירור כי זמן הצפיה של צעירים בטלוויזיה ירד בשעה אחת שלמה ביום ואילו זמן השימוש בסלולרי עלה בשעה שלמה.

עם למעלה מ 300 מליון משתמשים קבועים שכ 70% מהם מחוץ לארה"ב, המשתמשים באינסטגרם יוצרים כ 2.5 מליון לייקים בכל יום, עם למעלה מ 70 מליון תמונות שמועלות בכל יום.

השימוש שעולה וגובר באפליקציות על גבי הטלפון החכם מאפשר לנו כחברת פרסום לבצע מיקוד טוב יותר וכך להגיע לקהל היעד בצורה המדוייקת ביותר, כמו גם בזמן הנכון, שם ניתן לספר את הסיפור הנכון וליצור אינטראקציה שיכולה לתרום במספר אופנים לעסק ולמותג.

תמונה יצירתית זה כל הסיפור
מבדיקה של מספר קמפיינים של קולגות שלנו עולה כי שימוש בפרסום באינסטגרם כדי לקדם אפליקציות אינו יעיל ואפקטיבי כמו בפלטפורמות פרסום אחרות.
האנשים שעושים שימוש באינסטגרם מקליקים יותר על תמונות כדי להגדיל אותן, כך שיש סיכוי טוב שהגולשים יקליקו יותר על מודעות הפרסום שלך, כמו כן, הבדיקות מראות כי יש פי 10 סיכוי לקבל לייק באינסטגרם מאשר בפייסבוק.
הפרסום באינסטגרם צריך להיות צבעוני, תוסס ולוכד את העין, את כל זה אנו ממליצים לעשות עם קריאטיביות, יחד עם זאת התמונות אינן חייבות להיראות כמו פרסומות והן צריכות יותר להיטמע בין התמונות השונות של הגולש.

מדידה ומעקב נכונים יכולים להוביל את הפרסום הנכון בכל הפלטפורמות.
עם מדידת גולשים נכונה ע"י שימוש בגוגל אנליטיקס אנחנו יכולים לאפיין את הגולשים שמגיעים מפלטפורמות שונות כמו חיפוש בגוגל, צפיה בסרטון ביוטיוב, גולש מפייסבוק או הקלקה על פרסומת באינסטגרם. כאשר אנחנו מבצעים התקנה נכונה של כל הקודים אנחנו יכולים לבצע אפיון גולשים ולקוחות טוב יותר ולהתאים להם את הפרסום הנכון בתקציב הנכון, כך שנקבל תוצאות טובות יותר.

לסיכום:
ע"י שימוש בפרסום באינסטגרם ניתן להגיע לקהלי יעד איכותיים. הקהלים העיקריים בישראל הם נוער וצעירים, נשים במגוון גילאים ובעלי מקצוע ועוקביהם שעושים שימוש נרחב בהעלאת תמונות.
אז אם גם אתם רוצים שהעסק שלכם ייקבל חשיפה ע"י שימוש בפרסום באינסטגרם, אנחנו כאן כדי להוציא את זה לפועל.

מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם: