קידום אתרים באינטרנט | קידום אורגני | קידום אתר | מקסי-סייט

קידום אתרים הוא חלק הכרחי מאסטרטגייה שיווקית של החברה, הנוסחה היא פשוטה - ככל שהאתר יופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש, יותר גולשים יחשפו אליו.

קידום אתרים אורגני אינו קשור לריסוס ולא מצריך חיבור עמוק עם אמא אדמה. הכוונה בקידום אורגני היא בעצם לשימוש בכלים וניתוחים מתקדמים אשר יובילו לכך שהאתר שלך יופיע במקומות גבוהים יותר במנועי החיפוש בכלל ובגוגל בפרט – באופן טבעי.קידום אתרים באינטרנט

עם מקסי סייט תוכל להגיע לתוצאות אמיתיות בקידום אתרים של האתר שלך!

מקצועני קידום אתרים, כמונו במקסי סייט, משתמשים בטכניקות קידום שונות על מנת לעזור לאתר שלך להופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש עבור שאילתות רלוונטיות. כך למשל, אתר העוסק בנעלי נשים שיופיע באופן אורגני (ללא תשלום עבור פרסום בגוגל) באחד המקומות הראשונים על שאילתת החיפוש "נעלי עקב במבצע" יזכה למספר רב יותר של כניסות וכמובן למספר עסקאות גבוה יותר לעומת אתר מתחרה בתחום שאינו מדורג מספיק גבוה. 

קידום אתרים איכותי נמדד על פני זמן, ואינו פעולה חד פעמית. לעיתים, אתר עולה באופן חד ופתאומי בדירוג ונדמה שהנה נעשו פעולות קידום אורגני אפקטיביות, אך האתר צונח מהר בחזרה וכל העבודה הייתה לשווא. הודות לניסיון הרב שלנו במקסי סייט אפשר לסמוך עלינו שנדע לקדם את האתר שלך באופן אפקטיבי ויציב לאורך זמן.

פנה אלינו לקבלת הצעה משתלמת לקידום אתרים

טכניקות קידום אתרים משתנות באופן תמידי, ומה שהיה נכון אתמול לא יהיה נכון מחר. כאשר בוחרים חברת קידום אתרים חשוב מאוד להקפיד לבחור בצוות מקצועי ומנוסה שאינו קופא על שמריו. מקסי סייט הינה שותפה רשמית של גוגל ומשתתפת באופן קבוע במפגשים, כנסים וקורסים ביחד עם טובי מומחי הקידום בארץ במטרה להוביל את תחום הקידום בישראל ולהישאר תמיד בחוד החנית מבחינה טכנולוגית.

צור קשר

קידום אתרים אורגני עם מקסי סייט

מקסי סייט מנוהלת על ידי מומחי SEO ומספקת שירותי קידום אתרים כבר למעלה מ-10 שנים תוך שימוש בכלים מקצועיים העונים לקוד האתי של גוגל. עבודת הקידום שלנו כוללת:

  • ביצוע חקר מילות מפתח מקיף למיקוד קהל היעד והלקוחות הפוטנציאלים
  • שיפור האתר וביצוע אופטימיזציה מלאה של התגיות והתכנים
  • יצירת תכנים חדשים על בסיס חקר מילות המפתח בתוך ומחוץ לאתר
  • ניהול ובניית מערך קישורים איכותי, פנימי וחיצוני
  • מעקב וניטור אחר ביצועי האתר באמצעות דוחות analytics לצורך שיפור התוצאות
  • עדכון שוטף והגשת דוחו"ת קבועים
  • שמירה על קשר הדוק עם הלקוח תוך שקיפות מלאה

 

מדוע קידום אתרים אורגני מצריך השקעה?

תוצאות אורגניות, להבדיל מתוצאות ממומנות אינן עולות כסף. אי אפשר להשפיע על מנועי החיפוש ולשלם להם בכדי שיציגו את האתר שלך לפני המתחרה. זה עלול לבלבל - אם תוצאות אורגניות אינן בתשלום, מדוע לשלם לחברת קידום אתרים ולא לסמוך על מנועי החיפוש שימצאו את האתר שלי באופן טבעי (אורגני)? 

קו מחשבה כזה נכון אולי לשנות ה-90, אז מנועי החיפוש לא היו מפותחים מספיק והתחרות לא הייתה אדירה כל כך. היום, זירת האינטרנט הינה תחרותית מאוד, ובכדי להצליח באינטרנט צריך להשקיע זמן רב ומאמץ לגבור על המתחרים להגיע ללקוחות פוטנציאלים. אתרים שאינם מקודמים נותרים מאחור ולבסוף נכשלים. קידום אורגני של האתר שלך יחזק אותו ואף יחסוך לך כסף רב בהשקעה בפרסום ומודעות ממומנות בהמשך. לכן, קידום אורגני חשוב ומהותי כל כך לעסק שלך.

קידום אתרים אורגני

 

כיצד קידום אתרים אורגני עוזר לחסוך בתקציב השיווק?

כמו בחיים האמיתיים, גם באינטרנט תמיד נעדיף המלצה אותנטית על מוצר על פני מודעת פרסומת. נכון שהשקעה בפרסום הינה חלק בלתי נפרד מכל מערך שיווקי, אך כאשר אתר מקודם אורגני, ניתן בהחלט לצמצם את ההשקעה בפרסום ולקצור את הפירות של הקידום, היות ורוב הגולשים ימצאו את האתר שלך בתוצאות החיפוש באופן טבעי, ללא צורך בפרסום. 

פרסום בגוגל מתאים כאשר מעוניינים להגיע לקהל רב בזמן מוגבל, למשל כאשר יש לעסק מבצע עומק ויש צורך במספר רב של מכירות למשך תקופת זמן מוגבלת. אך בטווח הארוך, מיקומים יציבים בתוצאות הגבוהות בגוגל מבטיחים שהאתר יזכה למספר רב יותר של כניסות ללא צורך בפרסום נוסף.

 

כיצד ניתן להשפיע על קידום אתרים אורגני? 

ישנן המון דרכים להשפיע על דירוג האתר ולקדם אותו למעלה בתוצאות החיפוש. חלק מהפעולות נעשות ממש בתוך האתר, ונקראות On Page SEO, ופעולות אחרות נעשות מחוץ לאתר ונקראות Off Page SEO. פעולות שנעשות בתוך האתר עבור דפים אותם רוצים לקדם כוללות עדכון ושיפור כותרות עמודים, תיאור העמוד, איכות הטקסט, הוספת תוכן על בסיס חקר מילות מפתח ועוד. פעולות הנעשות מחוץ לאתר מתייחסות לשיתופי פעולה עם אתרים אחרים, כמה קישורים מפנים לעמודים השונים, האם יש קישורים שיוצאים מהאתר לאתרים אחרים ועוד.

רוצים לקבל דוח בדיקת אתר בשווי מאות שקלים מתנה וללא התחייבות? צרו עמנו קשר 

 

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר