קידום ושיווק בארה'ב | קידום אתרים בארצות הברית | מקסי-סייט

עכשיו שחגיגות יום העצמאות ה-69 של מדינת ישראל הסתיימו, אפשר להתפנות לקראת יום העצמאות של ארה"ב, הנחגג ב-4 ביולי. אמנם ניראה שיש עוד זמן עד אז, אבל כדי להגיע ליום הזה מוכנים מבחינה שיווקית חשוב מאוד להקדים ולהתחיל לתכנן את האסטרטגיה שלכם כמו גם את אופי הביצוע לרעיונות היצירתיים. בממוצע, אמריקאים מוציאם $300 על קניות של מבצעי יום העצמאות, כך שאין ספק שזוהי הזדמנות מצוינת עבור משווקים מכל התחומים לעלות עם קמפיינים יצירתיים המותאמים למאורע.

"ב 5 שעות הראשונות  לאחר החיפוש במובייל הגולש מבצע פעולת רכישה או התקשרות הקשורה למוצר"
הכניסות  לאינטרנט מהמובייל עברו בתחומים מסויימים את הכניסות ממחשבים רגילים, ניתן לראות כי עסקים וחברות שהתאימו את האתר והפרסומים שלהם למובייל הצליחו להגדיל בעשות אחוזים את המכירות.

אז איך עושים את זה נכון בארה"ב?

 בורסת היהלומים - שבוע בינלאומי

 

קמפיין שבוע היהלומים הבינלאומי של בורסת היהלומים הישראלית עלה לאויר, בקמפיין זה אנו משתמשים במגוון של כלי פרסום אינטרנטיים הכוללים בין השאר שימוש מתקדם בפלטפורמת השיווק של גוגל ופייסבוק בארה"ב ובאנגליה ובמדינות נוספות.

עונת החגים הגדולה בארצות הברית כבר מעבר לפינה, ובעלי אתרים בכל העולם נערכים להזדמנות השיווקית הגדולה ביותר בכל השנה. עבור רוב העסקים זה הזמן לתכנן את אסטרטגיית השיווק לתקופה הכי פעילה של קניות ברשת בכל השנה. חג ההודיה, חג המולד, השנה האזרחית החדשה - האם האתר שלך מוכן לתקופת החגים האמריקאית?

תהליך קידום אתר בחו"ל בכלל ובארה"ב בפרט שונה מאוד מאשר קידום אתרים בישראל ממספר סיבות עיקריות -                                                                      

- גודל אוכלוסיה הבא לידי ביטוי במספר אתרים גדול גם בתחומי נישה.

- מאפייני גלישה שונים (למשל שימוש ב PAY PALL  כאמצעי תשלום מוביל).

- שימוש הולך וגובר בפלאפונים חכמים כתחליף  גלישה  (צובר תאוצה גם בישראל).

מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם: