שיווק במובייל | מקסי סייט | מקסי-סייט

שיווק במובייל מתחיל קודם כל באתר רספונסיבי או מותאם למובייל, המאפשר לגולש לנווט באתר האינטרנט שלך בקלות באמצעות הדפדפנים המותקנים במכשירים סלולריים כמו גם בהתאם לרזולוציות השונות.

צור קשר

שיווק במובייל נעשה באמצעות פרסום בסמרטפונים, טאבלטים וכל מכשיר סלולרי אחר באפליקציות, מנועי חיפוש ואתרי מדיה חברתית. פרסום במובייל דורש התאמה של הפורמט, המסר והסגנון, בהתאם לאפליקציות ולפלטפורמות השונות, שאינן דומות בהכרח לפרסום הקיים המקביל בדסקטופ. 

חדירת הטלפונים הסלולרים אשר נמצאים כמעט על כל אדם בישראל, מאפשרים לבצע שיווק מדוייק לקהל המטרה של העסק, המכשירים החכמים יחד עם האפליקציות שמאפשרות הצגת הודעות מותאמות למשתמש יגדילו את השימוש בפרסום במובייל.

למה צריך בכלל אסטרטגיית שיווק במובייל? 

העסק שלך צריך תוכנית שיווקית למובייל מאותה סיבה שאתה צריך גישה לאינטרנט אלחוטי – העולם כבר שם, וכבר אי אפשר להסתדר בלי זה. לפי מחקרים עדכניים, 40% מהגולשים באינטרנט עושים זאת באמצעות מכשירי מובייל, כך שאם העסק שלך לא נמצא בעולם הסלולרי, סביר להניח שהוא מפסיד המון לקוחות פוטנציאליים. החיפוש במובייל עלה ב-200% ב-2014 לעומת 2013, והציפיות הן שהחיפוש במובייל יעלה על החיפוש בדסקטופ עד לסוף 2015 בכלל התחומים והשווקים (בחלקם הוא כבר עולה כיום)

שיווק במובייל

השיווק במובייל כאן כדי להישאר, אז אם עוד אין לכם אסטרטגיית שיווק במובייל, זה הזמן להתחיל!

 

פנו אלינו היום לקבלת הצעה כוללת והעבירו את העסק שלכם לקדמת הטכנולוגיה