יתרונות הפרסום באינטרנט

•    מדיה דיגיטלית המאפשרת ניטור ומדידה מדויקת בזמן אמת
•    ניתן לשנות ולהתאים את אופי הפרסום באופן מיידי בהתאם לנתונים

•    פילוח ממוקד ומדויק של קהל היעד

•    ניהול מסעות פרסום אפקטיביים בתקציבים קטנים יחסית והחזר גדול על השקעה

•    פותח גישה לשוק בינלאומי – האינטרנט הינו ערוץ מכירות יעיל ומרכזי לעסק, עם גישה לשוק רחב בישראל ובעולם.

•    תוצאות מיידיות של מסע הפרסום לעסק

התהליך

1. גיבוש אסטרטגיה – ייעוץ שיווקי הכולל הכנת תכנית פעולה בהתאם ליעדים, לתקציב ולאופי העסק

2. הפקת מסע פרסום – הקמת הקמפיין החל מתוכן, דרך עיצוב ועד להטמעה בפלטפורמות השונות

3. תחזוק הקמפיין ואיסוף לידים– מעקב וניטור אחר מדדי ההצלחה של הקמפיין והעברת לידים ללקוח

הפרסום בגוגל עובד!

מה סוד ההצלחה של פרסום בגוגל? פשוט מאוד, פרסום מבוסס תוצאות אשר מבוססות על מענה לצרכי הלקוח, כמו גם פרסום חכם בגוגל מאפשר פנייה ישירה בלתי אמצעית ללקוחות פוטנציאליים בתקציב מוגדר מראש.
עולם הפרסום באינטרנט הוא תחרותי ודינאמי מאוד, אצלנו במקסי-סייט מומחי פרסום בגוגל אשר מובילים לתוצאות מעולות:

•    אנחנו מוסמכי Google כמומחי פרסום Adwords

•    אנחנו מוסמכי Google כמומחי מדידה Analytics

•    עם יותר מ-16 שנות ניסיון בהקמה ואופטימיזציה של מסעות פרסום ב Google

•    מחוייבים להצלחה עם שירות ללא תחרות

מה זה בכלל פרסום בגוגל?

Google Ads הוא שירות הפרסום במנוע החיפוש של גוגל – אלו המודעות המופיעות בראשת עמוד תוצאות החיפוש,  כאשר גולש מבצע חיפוש. מודעות הטקסט הן התצורה הבסיסית והפופולארית ביותר, אך ניתן גם לפרסם בדרכים שונות, החל מפרסום דינאמי, פרסום ביוטיוב, פרסום באמצעות באנרים ועד לרימרקטינג.

התשלום מבוסס על PPC – תשלום פר לחיצה. עלויות הפרסום תלויות בתחום, בהתאם לתחרות על מילות החיפוש. היתרון האדיר של ניהול קמפיינים פרסומיים כאלה הוא היכולת לעקוב, למדוד ולשפר כל הזמן, ואפילו בזמן אמת, את ביצועי המודעות.

פרסום בפייסבוק

פייסבוק, הרשת החברתית הגדולה בעולם, מונה יותר מ- 3.2 מיליון משתמשים פעילים בארץ ומהווה מקור תנועה מהגדולים ביותר באינטרנט הישראלי כיום. פרסום בפייסבוק הינו אפקטיבי ויעיל לעסקים רבים הודות ליכולות הפילוח המפורטות של פייסבוק, יכולות הניטור הגבוהות שלה וכמובן התנועה הרבה ממנה ואליה.

מקסי סייט מתמחה בפרסום בפייסבוק ממוקד המרות לחברות ולעסקים

פרסום בפייסבוק מעניק את היתרון האדיר למפרסם למצוא בדיוק את הקהל אליו הוא מעניין לפנות. מיקוד על-פי מגדר, גיל, תחומי עניין, מצב משפחתי ואזור גיאוגרפי מאפשרים ליצור פרופיל מדויק של קהל היעד ולמקסם את התועלת והאפקטיביות של מסע הפרסום. מערכת הפרסום של Facebook Ads מאפשרת גם לפנות לחברים של חברים, אנשים שאינם מחוברים לדף העסקי או דווקא כאלו שכן עשו לייק לדף וכיו"ב על מנת לתפור קמפיין פרסומי מדויק למידות השיווקיות של העסק.

האם פרסום בפייסבוק יכול להגדיל מכירות?

במילה אחת כן, הגדלת המכירות תהיה תולדה של עבודה ממוקדת ומדידה של כל פעילות השיווק און ליין, פרסום בפייסבוק מעניק לעסק "זכות ראשונים" לפנות ללקוחות חדשים שאינם מודעים לכך שהם זקוקים לשירות או למוצר כלשהו, בכדי שיפנו אל העסק בעת הצורך.

יתרונות הפרסום בפייסבוק

•    ניתן לפרסם בתקציבים נמוכים יותר ולהגיע לתוצאות טובות

•    הפרסום מדיד וניתן לשיפור בזמן אמת על מנת למקסם את ההחזר על ההשקעה (ROI)

•    פילוח מדויק של הגולשים על בסיס חתכים מגוונים

•    אמצעי תקשורת ישיר ובלתי אמצעי עם הלקוחות

•    הגברת החשיפה של המוצר או השירות מפה לאוזן

•    אמצעי קל ונוח לשימור לקוחות, הגברת מעורבות והפיכת הלקוחות לשגרירי מותג

פרסום באינסטגרם

תמונה יצירתית זה כל הסיפור   

באינסטגרם כמות המשתמשים הולכת וגדלה בכל יום, מאפשרת חשיפה גדולה עם יכולת מיקוד בצורה המדוייקת ביותר, כמו גם בזמן הנכון, שם ניתן לספר את הסיפור הנכון וליצור אינטראקציה שיכולה לתרום המון לעסק ולמותג.

פרסום ביוטיוב

עם פרסום ביוטיוב אפר להגיע לחשיפה גדולה יותר ללקוחות הפוטנציאלים שלך, כאשר הם מחפשים מוצרים או שירותים או כאשר הם רואים תכנים שונים ביוטיוב, שיטת הפרסום היא פשוטה, משלמים רק עבור הקהל שרלוונטי לך.
בשנים האחרונות, מספר העסקים שמפרסם ביוטיוב הוכפל, זה קורה כאשר חלק מהצופים מעדיף לצרוך תכנים לפי הזמן והמיקום שמתאים לו ולא על בסיס צפיה בטלוויזיה בלבד.

פרסום בטוויטר

טוויטר הינה רשת חברתית שמזוהה עם שידורים חיים, חדשות בזמן אמת ועדכונים אמיתיים מאנשים אמיתיים, אך כל זה בעד 140 תווים. פרסום בטוויטר מאפשר להגיע לקהלים חדשים ולקבל חשיפות לקהל שלך בזמן אמת. אפשר להקים עמוד לעסק ולהגדיל את העוקבים אחרי עמוד זה, כך מגדילים את החשיפה ואת הזכירות למותג שלך.
מדידה בזמן אמת וקבלת החלטות מהירה מאפשרת לחסוך כסף ולפרסם באופן יעיל.

פרסום בלינקדאין

עם למעלה מ 560 מליון אנשי עסקים ועובדים אקטיבים ברשת חברתית שמזוהה מאוד עם אנשי עובדים שמומחים בתחומם. בפרסום בלינקדאין ניתן ליצור מודעות בקלות ובצורה אפקטיבית ביותר, ניתן להגדיר מטרות או פשוט לקבל חשיפה לקהל מאוד מסויים. ניתן לשלוח הודעות אישיות למייל של הקהל דרך מערכת המייל של לינקדאין, ניתן להפעיל מערכת לקבלת פניות ישירות למייל שלך.

תנו לנו להפוך את המותג שלכם להצלחה

לקוחות ממליצים

כחברת תיירות סקי פורצת דרך בחשיבה ומתן שירותים לאלפי ישראלים אשר יוצאים בכל שנה לחופשת הסקי שלנו אני רוצה לציין שרק בעזרת מקסי-סייט ופעילות השיווק הייחודית שלהם באינטרנט הפכנו להיות חברת תיירות הסקי המובילה והמחופשת ביותר בישראל.

רונן כץחברת סקידיל

החברה שלנו פועלת לניהול תיירות נכנסת לישראל מעשרות מדינות, כבר למעלה מעשור, העבודה עם מקסי-סייט בתחום השיווק הדיגיטלי ל B2B מאפשרת לנו לחדור לשווקים בינלאומיים בארה"ב, אירופה, אפריקה ואסיה.

מושי ורדחברת ורד השרון

כחברה לאספקה של מכשירים וכלים לביצוע חיובי לקוחות של כשליש מהעסקים אשר עושים שימוש בקופות בעסק שלהם, אני חייב לומר כי מאז שהתחלנו לעבור עם מקסי-סייט, אנחנו מרגישים שינוי משמעותי בנראות שלנו באינטרנט וכך גם בתוצאות העיסקיות.

שוקי מדז’רחברת כספיט

את פעילות השיווק און ליין של מוצרי וחנויות חברת קולומביה בחרנו לנהל באמצעות חברת מקסי-סייט, מזה יותר מחמש שנים שאנו עובדים איתם בשיתוף פעולה, הניהול המקצועי שלהם הביא לחשיפה גדולה יותר של המוצרים והמותג שלנו.

רונה בראלחברת קולומביה

האגודה שלנו פועלת לקירוב בין ידידי ישראל לבין מדינת ישראל למען הדורות הבאים. הפעילות שלנו עם מקסי-סייט הביאה לכך שהם מבצעים את פעילות שיווק מוזיאון ידידי ציון בירושלים, כמו גם פעילויות נלוות של שיווק ותכנון פריסות מדיה ברשתות חברתיות בצורה אחראית שמקדמת את מטרות הארגון.

אילן סקולניקאגודת ידידי ציון