פרסום באינסטגרם – איך זה עובד? קמפיין לדוגמא | מקסי-סייט

אז איך זה קורה באמת ומה היו התוצאות ? – קמפיין קולקציית החורף של מותג האופנה האמריקאי קולומביה הושק במדיה הדיגטלית במגוון פלטפורמות תוך שימוש בערוצי פרסום ממוקדים ושיווק חכם ללקוחות קיימים.
כחלק מהקמפיין השתמשנו גם באינסטגרם כערוץ שיווק מפולח ואיכותי.


האינסטגרם בדומה לפייסבוק (למעשה הם ממשק שיווק אחד) מאפשר פילוח ממוקד ומדוייק של קהלי היעד כולל ממשוק איכותי עם DATA BASE של הארגון.
התפיסה הרווחת היא כי באינסטגרם משתמשים בעיקר גילאים צעירים ואפילו צעירים מאוד אולם חשוב להדגיש כי ניתן להגיע ברמת מיקוד איכותית גם לקהלים בוגרים יותר.

 עמוד נחיתה לקמפיין אינסטגרם

 

אז מה מומלץ בקמפיין פרסום אינסטגרם?

בקמפיין קולקציית החורף של קולומביה ביצענו ממשק רחב OFFLINE/ONLINE, תהליך השיווק כלל שיתוף פעולה עם מובילי דעה "אינסטגרמיים" זאת אומרת משתמשים עם עוקבים רבים ואחוזי ENGAGEMENT גבוהים אשר התבקשו לנסות את הקולקציית ולתקשר אותה.
במקביל נעשה פילוח ממוקד הן ברמת ה DATA BASE והן ברמת המשתמש במערכות הפרסום השונות, פילוח זה נעשה על ידי אנליטיקה מתקדמת המאפשרת ממשוק בין מגוון הלקוחות השונים וערוצי הפרסום כגון – גוגל - פייסבוק - אינסטגרם.
שימוש נכון וממשוק מתקדם בין מערכות פרסום ועורצי השיווק יצר סגרית מעגלים בין נקודות הממשק השונות של הקמפיין עם הגולש.

 

ניהול קמפיין באינסטגרם

במהלך הקמפיין השתמשנו בתהליכי אופטימזציה אשר משלבים בהם אמצעי בקרה ואנליטיקה מתקדמים, באמצעות תהליכי הניהול התאפשר לנו לקבל מידע רב על התנהגות הגולשים ולבצע אופיטמיזציה מיידית הן ברמת נראות הקמפיין (באנרים-וידאו-תמונות) והן ברמת עמודי הנחיתה השונים, לדוגמא ניתן לבחון בעמדו הנחיתה מה הם הפריטים המעניינים ביותר את הגולשים על פי פילוחים של גיל, מי, מיקום, תחומי עניין ועוד...

 

פרסום באינסטגרם – מה הכיל הקמפיין

הקמפיין באנסטגרם הכיל מספר צורות של באנרים כולל מודעת קרוסלה אשר הותאמה לפי קהלי היעד

 

 

culombia6

 

התוצאות

כערוץ פרסום באינסטגרם הוכיח את עצמו בהיבט של חשיפה רחבה לקהל ממוקד ורמת engagement גבוהה,
במדידה שנעשתה על עמודי הנחיתה ניתן היה לראות כי הגולשים מאינסטגרם ביצעו מספר פעולות מעל הממוצע כמו גם בפרמטרים מדידים נוספים.

 

לסיכום

מומלץ להשתמש בפלטפורמה כערוץ שיווק מפולח נוסף
קמפיין באינסטגרם חייב להיות מלווה בכלי מדידה מתקדמים
מיקוד מיוקד מיוקד – היתרון היחסי של אינסטגרם.

 

רוצים גם קמפיין מתקדם באינסטגרם? פנו אלינו

 

מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם: