כל משבר יוצר איתו אתגרים ואיתם גם הזדמנויות חדשות – בטח שמעתם את המשפט הזה אין סוף פעמים בתקופה האחרונה.
אז קבלו סיפור הצלחה שמתאר איך עושים זאת בפועל.

הלקוח : מוסד אקדמאי מוביל, שכמו כולם נאלץ לסגור את שעריו עקב התפרצות נגיף הקורונה. אך האתגר הגדול האמיתי היה – איך גורמים למערך הנרשמים ללימודים לשנת הלימודים הבאה להמשיך ולעבוד ?

האתגר

"יום פתוח דיגיטלי"

  • איך גורמים למערך הנרשמים ללימודים לשנת הלימודים הבאה להמשיך ולעבוד ?
הפתרון

מערך שיווק דיגיטלי ייחודי ומתקדם לשגרת הקורונה

  • מערך אמצעי מדיה וקריאייטיב מותאם למצב – אנחנו כבר לא באותה תקופה, וגם לא מדברים באותה שפה, לכן צוות הפרסום והמיתוג שלנו ישב ובנה מערך אמצעי מדיה מותאם למצב הנוכחי, כזה שלא מתעלם מהמתרחש אבל כן מצליח ליצור תקווה של שגרה והתחדשות.
  • פגישות מקוונות – צוות היועצים של הלקוח עמד לרשום המתעניינים ב – 4 פלטפורמות שונות – שאפשרו שיחות ייעוץ אפקטיביות בווידאו.
  • הטבות מפתיעות – בדרך כלל ביום פתוח מקבלים הטבה על הרשמה במקום, הפעם בנינו מערך הטבות מפתיע ואטרקטיבי שלא משאיר מקום להתלבטות.
  • מערך חומרי הסברה בקליק – חומרי ההסברה שמקבלים הסטונדטים שמגיעים ליום הפתוח בקיט מסודר עברו אדפטציה לקטלוגים דיגיטליים אינטראקטיביים.
  • מערכת למידה מרחוק – הלקוח הבין את חשיבות הדיגיטל עוד קודם לכן, ביחד עם עבודתינו המשותף מזה מספר שנים, לכן לכל סטודנט יש אייפד מטעם המכללה – מה שגרם לכך שמרבית קורסי הלימוד יכלו להימשך בלמידה מרחוק – דבר שהעלה את חוזקה של המכללה והבטיח למתעניינים שגם עם השגרה לא תחזור במלואה – הם יוכלו להתקדם!
  • הצעה רלוונטית למחוסרי העבודה – קהל יעד חדש שזיהינו עם פרוץ המשבר – כאלו שמבינים שככל הנראה הם לא יוחזרו למקום עבודתם וזה זמן מצוין עבורם לרענן את הקריירה
התוצאה

כמות נרשמים גבוהה יותר מהמצופה!

כבר גילינו לכם בהתחלה… ביום הפתוח הדיגיטלי נרשמו 15% יותר מיום פתוח רגיל!

לסיכום – אל תעצרו! פשוט תתאימו

תנו לנו להפוך את המותג שלכם להצלחה