קידום אתרים הוא חלק הכרחי מאסטרטגייה שיווקית של החברה, הנוסחה היא פשוטה – ככל שהאתר יופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש, יותר גולשים יחשפו אליו.

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני אינו קשור לריסוס ולא מצריך חיבור עמוק עם אמא אדמה. הכוונה בקידום אורגני היא בעצם לשימוש בכלים וניתוחים מתקדמים אשר יובילו לכך שהאתר שלך יופיע במקומות גבוהים יותר במנועי החיפוש בכלל ובגוגל בפרט – באופן טבעי.

קידום אתרים באינטרנט עם מקסי סייט תוכל להגיע לתוצאות אמיתיות בקידום האתר שלך!

מקצועני קידום אתרים, כמונו במקסי סייט, משתמשים בטכניקות קידום שונות על מנת לעזור לאתר שלך להופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש עבור שאילתות רלוונטיות. כך למשל, אתר העוסק בנעלי נשים יופיע באופן אורגני (ללא תשלום עבור פרסום בגוגל) באחד המקומות הראשונים על שאילתת החיפוש "נעלי עקב במבצע" יזכה למספר רב יותר של כניסות וכמובן למספר עסקאות גבוה יותר לעומת אתר מתחרה בתחום שאינו מדורג מספיק גבוה.

קידום אתרים איכותי נמדד על פני זמן, ואינו פעולה חד פעמית. אתרים שאינם מקודמים נותרים מאחור ולבסוף נכשלים. קידום אורגני של האתר שלך יחזק אותו ואף יחסוך לך כסף רב בהשקעה בפרסום ומודעות ממומנות בהמשך. לכן, קידום אורגני חשוב ומהותי כל כך לעסק שלך.

קידום אתרים אורגני עם מקסי סייט

מקסי סייט מנוהלת על ידי מומחי SEO ומספקת שירותי קידום אתרים כבר למעלה מ-14 שנים תוך שימוש בכלים מקצועיים העונים לקוד האתי של גוגל. עבודת הקידום שלנו כוללת:

  • ביצוע חקר מילות מפתח מקיף למיקוד קהל היעד והלקוחות הפוטנציאלים
  • שיפור האתר וביצוע אופטימיזציה מלאה של התגיות והתכנים
  • יצירת תכנים חדשים על בסיס חקר מילות המפתח בתוך ומחוץ לאתר
  • ניהול ובניית מערך קישורים איכותי, פנימי וחיצוני
  • מעקב וניטור אחר ביצועי האתר באמצעות דוחות analytics לצורך שיפור התוצאות
  • עדכון שוטף והגשת דוחו"ת קבועים
  • שמירה על קשר הדוק עם הלקוח תוך שקיפות מלאה

קידום אתרים בחו"ל

מקסי-סייט מקדמת ומשווקת עסקים וחברות בחו"ל בשפות צרפתית, אנגלית, ספרדית, פורטוגזית וסינית.
אנו מקדמים מגוון עסקים וחברות מארצות שונות כגון: ארה"ב, סין, ספרד, אנגליה, הונג-קונג, מערב אפריקה ואוסטרליה.

השיטות המתקדמות והייחודיות אותן פיתחנו במהלך השנים מאפשרות לעסקים וחברות ברחבי העולם להגיע לקהלי יעד ספציפיים במגוון ערוצים באינטרנט ולהגדלת מחזור המכירות והרווחים.

כמות ביטויים בעמוד הראשון

ניתן לראות בנתוני קידום האתרים שלנו על מגוון קטן של לקוחותינו, כל אתר והייחוד שלו, מערכות ניהול שונות, בחירת ביטויים והכמות שלהם, קהל יעד, כמו גם סביבת תחרות שונה ועוד.
אפשר לראות את כמות הביטויים שהגיעו לעמוד הראשון וחלקם אף למקום הראשון בתוצאות החיפוש האורגני של גוגל.

ביטויים בעמוד הראשון 58
ביטויים במקום הראשון 46
ביטויים בעמוד הראשון 37
ביטויים במקום הראשון 8
ביטויים בעמוד הראשון 48
ביטויים במקום הראשון 13
ביטויים בעמוד הראשון 37
ביטויים במקום הראשון 12
ביטויים בעמוד הראשון 32
ביטויים במקום הראשון 14
ביטויים בעמוד הראשון 15
ביטויים במקום הראשון 5
לוגו האיש החשוב
ביטויים בעמוד הראשון 58
ביטויים במקום הראשון 20
ביטויים בעמוד הראשון 25
ביטויים במקום הראשון 11

תנו לנו להפוך את המותג שלכם להצלחה

לקוחות ממליצים

כחברת תיירות סקי פורצת דרך בחשיבה ומתן שירותים לאלפי ישראלים אשר יוצאים בכל שנה לחופשת הסקי שלנו אני רוצה לציין שרק בעזרת מקסי-סייט ופעילות השיווק הייחודית שלהם באינטרנט הפכנו להיות חברת תיירות הסקי המובילה והמחופשת ביותר בישראל.

רונן כץחברת סקידיל

החברה שלנו פועלת לניהול תיירות נכנסת לישראל מעשרות מדינות, כבר למעלה מעשור, העבודה עם מקסי-סייט בתחום השיווק הדיגיטלי ל B2B מאפשרת לנו לחדור לשווקים בינלאומיים בארה"ב, אירופה, אפריקה ואסיה.

מושי ורדחברת ורד השרון

כחברה לאספקה של מכשירים וכלים לביצוע חיובי לקוחות של כשליש מהעסקים אשר עושים שימוש בקופות בעסק שלהם, אני חייב לומר כי מאז שהתחלנו לעבור עם מקסי-סייט, אנחנו מרגישים שינוי משמעותי בנראות שלנו באינטרנט וכך גם בתוצאות העיסקיות.

שוקי מדז’רחברת כספיט

את פעילות השיווק און ליין של מוצרי וחנויות חברת קולומביה בחרנו לנהל באמצעות חברת מקסי-סייט, מזה יותר מחמש שנים שאנו עובדים איתם בשיתוף פעולה, הניהול המקצועי שלהם הביא לחשיפה גדולה יותר של המוצרים והמותג שלנו.

רונה בראלחברת קולומביה

האגודה שלנו פועלת לקירוב בין ידידי ישראל לבין מדינת ישראל למען הדורות הבאים. הפעילות שלנו עם מקסי-סייט הביאה לכך שהם מבצעים את פעילות שיווק מוזיאון ידידי ציון בירושלים, כמו גם פעילויות נלוות של שיווק ותכנון פריסות מדיה ברשתות חברתיות בצורה אחראית שמקדמת את מטרות הארגון.

אילן סקולניקאגודת ידידי ציון