ניהול רשתות חברתיות

כל חברה או עסק חייבים נוכחות חזקה ברשתות חברתיות על מנת ליצור קשר עם לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים ולפרסם את המותג בצורה ממוקדת ואפקטיבית. לרשתות חברתיות יש היום פוטנציאל עצום והפרסום ברשתות אלו מבוקש מאוד.

אנו מתמחים בקידום ברשתות חברתיות, כולל הקמת פרופילים ודפי חברה בפייסבוק, גוגל+, טוויטר, יוטיוב ועוד, ניהול הדפים באופן שוטף ויצירת קמפיינים פרסומיים ממוקדים חוצי פלטפורמות המשולבים עם אסטרטגיה ומדידה איכותית מביאה לתוצאה של חיזוק תדמית המותג באינטרנט, הגדלת הכניסות לאתר וקבלת לידים חדשים.

אנו נדאג לשיפור העמוד העסקי שלכם בזמן אמת בהתאם לדרישות, לתוכן עדכני ורלוונטי וקידום באינטרנט יחד עם הגברת הנוכחות של העסק ברשת.

 

יוטיוב לעסקים

פלטפורמת סרטוני הווידיאו המובילה בעולם, אשר יחד עם האפשרות לתגובות הגולשים הפכה לרשת חברתית בפני עצמה, בעולם של תנועה מהירה, תכנים מכיוונים שונים מביאים את כל המותגים להקים ולקיים ערוץ יוטיוב שמתעדכן מעת לעת.

לינקדאין

לינקדאין היא פלטפורמה חזקה ומשמעותית להגדלת הטווח של העסק שלך ולמשיכת לקוחות חדשים.
אסטרטגיה שיווקית בלינקדאין כוללת:

• חיזוק מיצוב החברה שלכם כמובילה בתעשייה

• הגדלת המודעות והמחוייבות מצד קהל היעד

• יצירת לידים איכותיים לעסק שלכם

פייסבוק

עמוד הפייסבוק שלכם הוא הפנים שלכם, אנחנו נדאג שתישארו מעודכנים עם הטרנדים העכשווים בעיצוב ובכלל,
ניהול העמוד כולל:

• כתיבת פוסטים ויצירת מסרים ויזואלים

• נראות כללית – תמונת פרופיל וקאבר

• יצירת שפה מיתוגית אחידה

• מענה להודעות פרטיות ותגובות

תנו לנו להפוך את המותג שלכם להצלחה

לקוחות ממליצים

כחברת תיירות סקי פורצת דרך בחשיבה ומתן שירותים לאלפי ישראלים אשר יוצאים בכל שנה לחופשת הסקי שלנו אני רוצה לציין שרק בעזרת מקסי-סייט ופעילות השיווק הייחודית שלהם באינטרנט הפכנו להיות חברת תיירות הסקי המובילה והמחופשת ביותר בישראל.

רונן כץחברת סקידיל

החברה שלנו פועלת לניהול תיירות נכנסת לישראל מעשרות מדינות, כבר למעלה מעשור, העבודה עם מקסי-סייט בתחום השיווק הדיגיטלי ל B2B מאפשרת לנו לחדור לשווקים בינלאומיים בארה"ב, אירופה, אפריקה ואסיה.

מושי ורדחברת ורד השרון

כחברה לאספקה של מכשירים וכלים לביצוע חיובי לקוחות של כשליש מהעסקים אשר עושים שימוש בקופות בעסק שלהם, אני חייב לומר כי מאז שהתחלנו לעבור עם מקסי-סייט, אנחנו מרגישים שינוי משמעותי בנראות שלנו באינטרנט וכך גם בתוצאות העיסקיות.

שוקי מדז’רחברת כספיט

את פעילות השיווק און ליין של מוצרי וחנויות חברת קולומביה בחרנו לנהל באמצעות חברת מקסי-סייט, מזה יותר מחמש שנים שאנו עובדים איתם בשיתוף פעולה, הניהול המקצועי שלהם הביא לחשיפה גדולה יותר של המוצרים והמותג שלנו.

רונה בראלחברת קולומביה

האגודה שלנו פועלת לקירוב בין ידידי ישראל לבין מדינת ישראל למען הדורות הבאים. הפעילות שלנו עם מקסי-סייט הביאה לכך שהם מבצעים את פעילות שיווק מוזיאון ידידי ציון בירושלים, כמו גם פעילויות נלוות של שיווק ותכנון פריסות מדיה ברשתות חברתיות בצורה אחראית שמקדמת את מטרות הארגון.

אילן סקולניקאגודת ידידי ציון