אתר או חנות באינטרנט מותאמים בשבילך!

הקמת אתרים משלבת יכולות של עיצוב, תכנות וקידום אורגני – SEO – כאשר אתם מקימים אתר חדש, אל תתפשרו על היסודות שיבטיחו לכם אתר ידידותי למנועי החיפוש ולגולשים גם יחד!

בניית אתר איכותי משלב בין אפיון נכון, עיצוב, תכנות ו-SEO

•  אפיון האתר לפי צרכי העסק והיעדים השיווקיים

• עיצוב ויצירת שפה ויזואלית

•  תכנות וקידוד תוך שימוש במערכות ניהול תוכן מתקדמות

•  תכנון התכנות כך שיתאים גם לעיצוב רספונסיבי מותאם למובייל

•  דגש על טעינה מהירה של האתר

•  תכנון בשילוב מילות מפתח למנועי חיפוש

חנות באינטרנט

בואו להתחיל למכור באינטרנט ולקבל הזמנות סביב השעון, מערכת חנות האינטרנט שלנו מתאימה לכל בעל עסק שמוכר מוצרים או שירותים, עם כלי מכירה מתקדמים שמתאימים לקהל הישראלי, אין צורך ללמוד תכנות, ניתן להוסיף מוצרים באופן פשוט.
החנות יכולה להיות עם ממשקים למכירה בפייסבוק, גוגל ועוד. יש לך שליטה על תהליך ההזמנה, קשר עם הלקוחות, מבצעים, הנחות ומשלוחים, הכל נעשה בקלות, צרו קשר עוד היום כדי שנקים עבורך חנות באינטרנט.

וורדפרס – WordPress

בניית אתרים עם מערכת וורדפרס, מערכת ניהול תוכן קלה וידידותית ונפוצה מאוד. אנו מקימים אתרים עם מערכות ניהול תוכן ומאפשרים ללקוח לנהל את האתר שלו בעצמו בצורה מהירה ואינטואיטיבית. אנו מקימים אתרי וורדפרס כשהם מוכנים לניידים ונראים טוב על מגוון גדלי המסכים.
ניתן להטמיע תבנית ממספר תבניות שאפשר לבחור מהן, אפשר גם לעצב אתר ולתכנת אותו על גבי מערכת וורדפרס.
מערכת וורדפרס הינה מערכת לניהול תוכן, זו המערכת הנפוצה ביותר בכל העולם ותומכת בכ 20% מכלל אתרי האינטרנט בעולם. המערכת נפוצה כל כך בגלל הפשטות שלה, פשוט קל להתנהל בתוך מערכת הניהול שלה.

ג’ומלה – Joomla

כדי להבין ולהכיר את מערכת לניהול אתרים ג'ומלה כדאי שתבואו לראות וללמוד מהם הייתרונות של מערכת ג'ומלה לניהול אתרים.
שימוש נוח וקל – מערכת הניהול מציעה אפשרויות ניהול אתר גמישות ביותר, מערכת הקוד הפתוח משתפרת באופן קבוע כבר מספר שנים.
מרחיבים את ג'ומלה – מכיוון שיש מתכנתים רבים בכל העולם שעובדים עם המערכת, יש הרחבות רבות שמאפשרות לאתר להכניס חידושים ושיפורים רבים במהירות ובגמישות, ניתן לבצע התקנת הרחבות ישירות מתוך מערכת הניהול.
תבניות – ניתן להכניס מספר תבניות לתוך מערכת הניהול, כך שכל קישור יכול להכיל הגדרות עיצוב שונות לכל קטגוריה או עמוד.
ניתן להכניס שינויים עיצוביים ולעקוף את הגדרות העיצוב הראשיות של האתר.

דפי נחיתה

אנחנו מקימים עמודי נחיתה לעסקים.
בעלי עסקים רבים תוהים האם כדאי להקים אתר שלם וגדול או רק עמוד נחיתה, ללקוחות חדשים שבראשית דרכם בעולם הפרסום באינטרנט אנחנו ממליצים להקים עמוד נחיתה, להעלות פרסום אינטרנטי ראשוני כדי לבחון המשך עבודה ופרסום באינטרנט באמצעות עמוד נחיתה.
אחרי זמן מסויים בודקים ורואים אם כדאי להקים אתר אינטרנט שלם כדי להגיע לתוצאות הרצויות.

תנו לנו להפוך את המותג שלכם להצלחה

לקוחות ממליצים

כחברת תיירות סקי פורצת דרך בחשיבה ומתן שירותים לאלפי ישראלים אשר יוצאים בכל שנה לחופשת הסקי שלנו אני רוצה לציין שרק בעזרת מקסי-סייט ופעילות השיווק הייחודית שלהם באינטרנט הפכנו להיות חברת תיירות הסקי המובילה והמחופשת ביותר בישראל.

רונן כץחברת סקידיל

החברה שלנו פועלת לניהול תיירות נכנסת לישראל מעשרות מדינות, כבר למעלה מעשור, העבודה עם מקסי-סייט בתחום השיווק הדיגיטלי ל B2B מאפשרת לנו לחדור לשווקים בינלאומיים בארה"ב, אירופה, אפריקה ואסיה.

מושי ורדחברת ורד השרון

כחברה לאספקה של מכשירים וכלים לביצוע חיובי לקוחות של כשליש מהעסקים אשר עושים שימוש בקופות בעסק שלהם, אני חייב לומר כי מאז שהתחלנו לעבור עם מקסי-סייט, אנחנו מרגישים שינוי משמעותי בנראות שלנו באינטרנט וכך גם בתוצאות העיסקיות.

שוקי מדז’רחברת כספיט

את פעילות השיווק און ליין של מוצרי וחנויות חברת קולומביה בחרנו לנהל באמצעות חברת מקסי-סייט, מזה יותר מחמש שנים שאנו עובדים איתם בשיתוף פעולה, הניהול המקצועי שלהם הביא לחשיפה גדולה יותר של המוצרים והמותג שלנו.

רונה בראלחברת קולומביה

האגודה שלנו פועלת לקירוב בין ידידי ישראל לבין מדינת ישראל למען הדורות הבאים. הפעילות שלנו עם מקסי-סייט הביאה לכך שהם מבצעים את פעילות שיווק מוזיאון ידידי ציון בירושלים, כמו גם פעילויות נלוות של שיווק ותכנון פריסות מדיה ברשתות חברתיות בצורה אחראית שמקדמת את מטרות הארגון.

אילן סקולניקאגודת ידידי ציון